Kış bahçesi perdesi iç mekan perdesi olup tavan kısmı cam olan her alanda kullanılmaktadır. Genelde kış bahçelerinde kullanıldığı için kış bahçesi perdesi olarak adlandırılırlar. Bunun dışında çatı ve tavan perdesi de denebilir. Estetik bir görünüm ve kullanım kolaylığı açısından motorlu sistem tercih edilmektedir. Dış mekanda kullanılması söz konusu olamaz,çünkü rüzgar ve yağmur gibi etkenlere uygun üretilmiş bir ürün değildir.Eğimli ve üçgen kısımlar için en iyi çözüm plise perde sistemidir. Bu sistem de manuel ve motorlu uygulanabilir. Işığı ve ısıyı kırmada kumaş olarak en iyi çözüm sunscreen ve çeşitleri ürünler diyebiliriz. Ferrari soltis kumaş da tavan kapama ve gölgeleme sistemlerinde aktif olarak rol almaktadır.Sunscreen ve ferrari soltis dediğimiz ürünler kumaş seçeneklerine farklılık göstermekle beraber ortalama %86 gibi oranla ışığı bloke etmektedir.Kumaşın materyalinde bulunan cam elyafı sayesinde ısısını da absorbe edebilmektedir.Bu sayede perde kapalıyken güneşin zararlı ışınları ve sıcaklığı size rahatsızlık vermeyecektir.Bu kumaşlar aynı zaman da stor perde olarak da hem manuel hem de motorlu şekilde uygulanabilir.

Motorlu olarak uyguladığımız sistemlerde bir çoklu kumanda ile ister tek tek ister hepsini aynı anda kontrol edebilirsiniz. Dijital kumanda ekranı sayesinde rakamlarda dolaşarak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Motor seçenekleri konusunda yoğun olarak kullanılan ve ülkemizde bilinen uzakdoğu menşeili mosel ve fransa menşeili somfy markaları kullanılmaktadır. İkisinin de garanti süreleri aynı olup fiyat farkları bulunmaktadır. Motorlu kış bahçesi perdesi hassas bir iştir, sistemin tüm parçalarının sorunsuz işlemesi ve kaliteli olması gerekir, aksi halde sistem sürekli arıza çıkarıp sizi üzecektir. Keşif için sizi ziyarete gelirken numunemizle beraber gelip sistemin çalışmasını yakından sizlerle paylaşıyoruz.Bu sayede nasıl çalıştığı hakkında kesin bilgi sahibi oluyorsunuz.Proje işleri olursa teklif aşamasıyla beraber yerinize ve ölçünüze göre numune hazırlayıp uyguluyoruz.

Seçenekler konusunda yardım almak istiyorsanız lütfen bize ulaşınız, mekanınıza en uygun kış bahçesi perdesi konusunda size yardımcı olalım.

Motorlu kış bahçesi perdesi videomuz aşağıdadır.

Kış Bahçesi Perdesi Fiyatları
Hemen bilgi ve fiyat almak için bize 0212 266 0006 nolu telefondan ya da info@fetihperde.com üzerinden ulaşınız.